CouchSurfing je mrtev, ať žije CouchSurfing

CouchSurfing, jak jej známe, se s námi sice rozloučil 15.5.2020, ale v určité podobě pokračuje i nadále. Jaké jsou alternativy? Jak to bude fungovat do budoucna? Jak si správně vyplnit profil nebo napsat žádost o ubytování? Na co si dát pozor a koho (ne)hostit?

Především však budu jmenovat důvody, proč tuto platformu začít na cestách používat. Jsou za nimi příběhy těch nejzajímavějších lidí, které jsem díky CS komunitě poznal. Jsem hrdým členem od roku 2011 a od té doby jsem byl ubytován již více jak 100x. Na oplátku jsem u sebe ubytoval už více než 100 cestovatelů. Mimo jiné jsem také zažil desítky couchsurfingových událostí, to zahrnovalo nudistická místa, transsexuály, milionáře nebo návštěvu hlavní CS kanceláře v San Francisku v roce 2014.

Couchsurfing byl zkrátka velkou částí mého života a chci ti předat, jak může být součástí toho tvého.

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Slávek Král

Slávek Král cestuje už 9 let. Dvakrát objel svět stopem a na každém obydleném kontinentu strávil minimálně půl roku. Nastopoval přes 300 000 km po více než 86 zemích světa. V listopadu vyšla Slávkova první kniha „Stopařův průvodce zeměkoulí“, ve které najdeš ty nejzajímavější, nejbláznivější a nejextrémnější příběhy, co se mu na cestách stali.

Během 7 výletů navštívil 8 divů světa, pracoval v 19 státech, dobrovolničil na víc než 40 místech a navštívil 86 zemí. Stopnul si autobus, sanitku, pohřební auto, motorky, lodě, drogový dealery, policisty, koně i letadlo.

Slávek pořádá svůj „Travel Stand-Up Festival“ a vydává podcast „Cestování nové generace“.

Společně s ním jezdí i spolucestovatelka Corey, border kolie, která jede svůj vlastní instagram, i když zatím projela "jen" 28 států.