Autostopem kolem světa

Jak si stopnout loď, milionáře, koně nebo letadlo? Prostopoval jsem 86 států a držím český rekord za nejdelší vzdálenost ujetou autostopem. Rady a tipy doplním o ty nejsilnější zážitky – stopování multimilionářů, stopování ve slumu nebo ty největší fuckupy, kdy mi šlo o život nebo mě chtěli znásilnit. Příběhy, které jinde neuslyšíte.

Některé příběhy najdete v mojí knížce Stopařův průvodce zeměkoulí, která ale není jen o stopování, v této přednášce dále najdeš:

Rozdíly autostopu v různých zemích:
Kde je lepší na řidiče mávat a kde naopak klasicky stopovat?
Platí se někde za stop?
Vyplatí se obcházet benzínky?
Jaké existují stopařské hry?
Jaké jsou alternativy k autostopu?

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Slávek Král

Slávek Král cestuje už 9 let. Dvakrát objel svět stopem a na každém obydleném kontinentu strávil minimálně půl roku. Nastopoval přes 300 000 km po více než 86 zemích světa. V listopadu vyšla Slávkova první kniha „Stopařův průvodce zeměkoulí“, ve které najdeš ty nejzajímavější, nejbláznivější a nejextrémnější příběhy, co se mu na cestách stali.

Během 7 výletů navštívil 8 divů světa, pracoval v 19 státech, dobrovolničil na víc než 40 místech a navštívil 86 zemí. Stopnul si autobus, sanitku, pohřební auto, motorky, lodě, drogový dealery, policisty, koně i letadlo.

Slávek pořádá svůj „Travel Stand-Up Festival“ a vydává podcast „Cestování nové generace“.

Společně s ním jezdí i spolucestovatelka Corey, border kolie, která jede svůj vlastní instagram, i když zatím projela "jen" 28 států.