Kempování kolem světa

Tarp, hamaka, žďárák, stan nebo spaní pod širým nebem? Rozdílné ceny, ale i gramáž.

Detailně si projdeme vybavení na cesty a také zákony, kde (ne)můžeš legálně kempovat. Zároveň probereme možnosti spaní v autě, na plážích, squatování v opuštěných budovách, urbex nebo jaké to je spát v amazonském pralese.

Nevynecháme ani podrobnosti, na co vše je potřeba si dát pozor, ať už jde o komáry, divokou zvěř, krádeže ši spaní s bezdomovci nebo u Masajů. Chceš se dozvědět, jak probíhá kempování se psem, jak si kempování skutečně užít a jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými kontinenty?

Mnoho informací, ale ještě víc zážitků získáš v této našlapané cestovatelské přednášce.

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Slávek Král

Slávek Král cestuje už 9 let. Dvakrát objel svět stopem a na každém obydleném kontinentu strávil minimálně půl roku. Nastopoval přes 300 000 km po více než 86 zemích světa. V listopadu vyšla Slávkova první kniha „Stopařův průvodce zeměkoulí“, ve které najdeš ty nejzajímavější, nejbláznivější a nejextrémnější příběhy, co se mu na cestách stali.

Během 7 výletů navštívil 8 divů světa, pracoval v 19 státech, dobrovolničil na víc než 40 místech a navštívil 86 zemí. Stopnul si autobus, sanitku, pohřební auto, motorky, lodě, drogový dealery, policisty, koně i letadlo.

Slávek pořádá svůj „Travel Stand-Up Festival“ a vydává podcast „Cestování nové generace“.

Společně s ním jezdí i spolucestovatelka Corey, border kolie, která jede svůj vlastní instagram, i když zatím projela "jen" 28 států.