Dechberoucí Bolívie

Vítejte v nejindiánštější zemi Jižní Ameriky!

Bolívie je jednou z nejchudších a nejméně rozvinutých zemí Jižní Ameriky, ale přírodního bohatství má na rozdávání. Území zasahuje do několika klimatických pásem od zasněžených hor a solných pouští s lagunami a gejzíry po savany a tropickou džungli. Proč dechberoucí? Dech vám totiž vyrazí nejen přírodní krásy, ale především nadmořská výška, díky níž se vaším povinným suvenýrem stanou tradiční listy koky. Bolívie je jedinečná země plná kontrastů, překvapení a zvláštností, která se vám jistě vryje hluboko do paměti. Povíme vám o tom, jak jsme projeli na kole Cestu smrti z nadmořské výšky 4 700 m n. m. do výšky 1 200 m n. m. v amazonském deštném pralese, jaké to je být obklopen 10 000 km2 bílé solné nicoty, a dokonce společně navštívíme místní čarodějnický trh.

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Viktoria Čelovská a Tomáš Jurčenko

Viktoria Čelovská
Z jednej polovice študentka, z druhej marketingová koordinátorka, ale dušou 100 % cestovateľka. Viki miluje prírodu, hory, západy slnka a je za každé dobrodružstvo. Z doterajších ciest sa jej najviac do srdca vryla práve Latinská Amerika, kde strávila pol roka a určite sa tam bude chcieť vracať znova a znova. Medzi jej vysnívané destinácie patria Južné Sendvičové ostrovy, ostrov Sokotra či Nepál.

Tomáš Jurčenko
Povolaním dátový analytik s podnikavým duchom, ktorý však najviac radosti a životnej múdrosti nachádza práve v cestovaní. Fascinujú ho technické stavby a málo objavené destinácie. Okrem cestovania si Tomáš okúsil život v Rusku či USA, ale najviac obohacujúci bol preňho polrok v Argentíne. Medzi jeho vysnívané destinácie patria všetky -stan krajiny alebo aj ostrov Tahiti.