Krásy (nástrahy) skotské divočiny aneb co vám zapomněli říct

Možná vám už můj medailonek napověděl, že tohle nebude klasická cestovatelská přednáška. I když, co znamená “klasická”, že? :) Základní informace o Skotsku si zvládne vygooglit každý. Divoké hory, rozeklané útesy, chlapíci v kiltu, dobrá whisky, seriál Outlander... Jasně. A dál? Mám pro vás netradičního průvodce skotskou divočinou. Tomu, kdo se chystá na první návštěvu, ušetří nemalé mrzení. A vás ostatní se mi snad podaří přenést do centra dění a pobavit tím, co jsme zažili. Užijte si krásy Skotska pěkně z pohodlí vašeho domova - bez deště, krvelačného hmyzu a ovčích bobků! :)

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 100,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Informace o autorovi:

Martina Merisi

Svobodná kreativní duše. Dobrodružka, cestovatelka, koučka. Fotí, maluje, vypráví příběhy. Miluje lidi, život a outdoorové aktivity. Dává jí smysl propojovat outdoor s osobním rozvojem. Věří, že v každém dřímá skrytá síla a potenciál. A kde jinde to odhalit líp, než venku? Těší ji, když právě k tomu může druhé inspirovat a vést (web, FB, IG @duše na cestách)

Toulavý nohy a zvídavou povahu dostala do vínku se svérázným smyslem pro humor. Cestování je pro ni důležité jako dýchání. Dává jí opojný pocit svobody a možnost objevovat – nové obzory, kultury i sebe sama. Druhým domovem jí je Skotsko, ale cítí se být všudezdejší. Uchvátila ji irská Wild Atlantic Way a dobrodružná Te Araroa, ale srdeční záležitostí zůstává pyrenejská GR11. Svět nejčastěji objevuje pěšky, na kole či na paddleboardu.

Věřím, že pro šťastný život je potřeba nadhled, smysl pro humor a aspoň občas se dívat na svět očima dítěte.