Krásy (nástrahy) skotské divočiny aneb co vám zapomněli říct

Možná vám už můj medailonek napověděl, že tohle nebude klasická cestovatelská přednáška. I když, co znamená “klasická”, že? :) Základní informace o Skotsku si zvládne vygooglit každý. Divoké hory, rozeklané útesy, chlapíci v kiltu, dobrá whisky, seriál Outlander... Jasně. A dál? Mám pro vás netradičního průvodce skotskou divočinou. Tomu, kdo se chystá na první návštěvu, ušetří nemalé mrzení. A vás ostatní se mi snad podaří přenést do centra dění a pobavit tím, co jsme zažili. Užijte si krásy Skotska pěkně z pohodlí vašeho domova - bez deště, krvelačného hmyzu a ovčích bobků! :)

Vyzkoušejte členství v ceně od 149 Kč za první měsíc. Poté automaticky za 249 Kč měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Informace o autorovi:

Martina Merisi

Lidé říkají, že jim do života přináším světlo. Aby ne, když na rozdíl od nich nosím čelovku :) Fakt je, že lidi miluju a těší mě, když je můžu rozesmát, inspirovat nebo jim rozšířit obzory. Proto se věnuju koučinku, fotím, maluji, píšu, vyprávím příběhy a působím jako HR manažerka.

Odmalička mám toulavý nohy a neposednou duši. Cestování je pro mě důležité jako dýchání. Dává mi opojný pocit svobody a možnost objevovat – nové končiny, mentality, kultury i sebe sama. Líbí se mi všude, ale mou srdeční záležitostí a druhým domovem je Skotsko (už 20 let). Mimo Evropu mě láká Aljaška, Kanada, Zéland a Andy. Teď se chystám projet na kole Španělsko.

Myslím, že je důležitý uchovat si v sobě malý zvědavý dítě, který se nechává okouzlovat zázraky života. A umět se od srdce zasmát, i když to pokaždý není jen duha a jednorožci :)