Afrikou po jedné stopě 2023

Herec Martin Písařík a cestovatel Igor Brezovar poznávají svět na motorkách a vše zaznamenávají na své kamery. Z cesty vzniká televizní seriál a cestopisná kniha.

Motorkářům se po třech letech podařilo dokončit jejich společnou cestu po Africe od severu na jih. Vystoupí Igor Brezovar se svým unikátním vypravěčským talentem a rád si s vámi popovídá o všem, co zažili, viděli a i o tom o čem se v televizi mluvit nesmí.

Čeká vás dlouhá a zábavná jízda napříč africkým kontinentem.

Součástí přednášky bude také křest knihy Igor Brezovar – Velká jízda začíná.

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte členství v ceně od 599 Kč za první měsíc. Poté automaticky za 599 Kč měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Informace o autorovi:

Igor Brezovar (1973)

Igor Brezovar, rodák ze Slovinska žijící v Praze, je mezi milovníky motorek a cestování tak známý pojem, že jej asi není nutné představovat. Proslavil se nejen dobrodružnou výpravou kolem planety, ale hlavně svým osobitým stylem vyprávění. Má na cestách po světě najeto přes 500 000 kilometrů v sedle a navštívil více jak 140 států. Jelikož Igor projel celý svět na motorce sám, tak jeho role v novém chystaném TV seriálu byla provádět začátečníka Martina Písaříka - známého divadelního herce po Africe. Aby toho nebylo málo, Igor zvolil trasu ze severu až na jih Afriky, celkem 25.000 km.