Alžírsko – zapomenutá perla severní Afriky

Alžírsko je největší zemí Afriky a nabízí všechno, po čem cestovatel touží. Od velkolepých antických památek a měst dýchajících koloniální atmosférou, přes divoké pobřeží až po nekonečné písečné duny Sahary. Alžírsko je zemí mnoha rozdílných světů. Kosmopolitní města na severu kontrastují s konzervativními oázami v poušti. Uzavřený režim ale do země neláká davy turistů. Když se sem vypravíte, budete mít všechny pamětihodnosti spolu s místními jen pro sebe. Dostat se do země ale není úplně snadné. Jedná se o stát s jedním z nejpřísnějších vízových režimů světa. Nemůžete očekávat ani rozvinutou turistickou infrastrukturu a na mnoha místech působí zahraniční turisté jako úplné zjevení. Kdo ale odhodí obavy, dočká se vřelého přijetí a získá opravdu autentické cestovatelské zážitky.

S Alžírskem vás seznámí Omar Jamaein, majitel cestovní kanceláře HAMIDI, která do této země jako jedna z mála českých cestovek pořádá poznávací zájezdy.

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Omar Jamaein (1985)

Omar Jamaein je majitel CK Hamidi, průvodce a nadšený cestovatel. Nejvíc si užívá méně turistická místa, kontakt s místními obyvateli a trhy. Cestovku si nezaložil proto, aby seděl v kanceláři, ale aby spolu s dalšími cestovateli poznával svět a zprostředkovával jim autentické zážitky z různých koutů planety. Má rád historii a o země kam cestuje, se zajímá z hlubšího kontextu než pouze turistického.