Magický Nepál (z bažin plných krokodýlů až po zasněžené vrcholky Himalájí)

Nepál – země pro dobrodruhy, toužící zažít dobrodružství v nejvyšších horách planety či romantiky hledající smysl života během poklidného putování po prastarých stezkách ve stopách karavan jaků. Toto malé království dokáže nadchnout opravdu každého!

Během této přednášky se s vámi podělím o bohaté zkušenosti ze svých 10+ cest do Nepálu, představím ty nejkrásnější treky v Himalájském království, z pohodlí vaší obrazovky si bez zadýchání vyběhnete na 6.476 m vysoký vrchol Mera a na závěr navštívíte i údolí Kathmandu s jeho historickými městy, pestrobarevnými trhy a mystickými chrámy či národní park Chitwan plný tygrů, nosorožců a krokodýlů.

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 100,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Martin Hájek (1984)

Od roku 2009 je mým domovem Taiwan. Společně s mým nejlepším parťákem a manželkou v jedné osobě každou volnou chvíli poznáváme tento úžasný ostrov a stále nemáme dost. Naše zkušenosti a zážitky předáváme dál s vidinou toho, že se tento málo známý kout Asie dostane více do podvědomí cestovatelů. Taiwan můžete navštívit společně s námi - provozujeme zde cestovní agenturu Tofu Taiwan Tours.

Mimo Taiwan jsou mojí doménou mnohé další země jižní, východní a jihovýchodní Asie, Můžete se se mnou setkat v korálovém moři Indonésie, tropických pralesech Bornea, na treku v Nepálu nebo na lyžích v Japonsku.