Zážitkové Slovinsko

Dlouhou dobu čekalo nádherné SLOVINSKO na naši návštěvu. Objevování jsme vzali od A do Z a spolu se třemi dětmi jsme vyrazili na několikadenní trek do Julských Alp, na zážitkový rafting na řece Soča a nebo do krasových jeskyní, které nemají v Evropě obdobu.

Rádi jsme poznali centra historických městeček Ptuj, Piran nebo Ljublaň, ale lépe nám bylo vysoko v horách kolem Triglavu, a nebo Veliké planiny, kde místní pastevci vyrábí vynikající sýry. A samozřejme jsme nemohli vynechat ikonická jezera Bled jezero a Bohinj. Obě dvě jezera, ačkoliv jsou obklopena horami, tak nejsou nikterak studená a lze se v nich parádně koupat.

Rádi vám poradíme, jak uspořádat itinerář vašeho roadtripu napříč Slovinskem na týden, dva nebo tři, ale hlavně … která tajná místa nevynechat !! Dobrodošli v Sloveniji !!

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Jana Wolfová (1982)

Vystudovala magisterské studium obecných dějin a teorie umění, obor teatrologie na FFUK v Praze. Dva roky studovala také v Indonésii na Institutu umění tradiční balijský tanec a stínové divadlo. V roce 2006 založila Spolek Kintari foundation, v rámci něhož Jana prezentuje umění JV Asie v Čechách a podporuje vzdělání chudých dětí v Indonésii, kde Kintari provozuje několik škol a talentovaným studentům umožňuje další vzdělávání. S manželem Karlem procestovala nejen JV Asii, ale také řadu zemí Afriky, Evropy a Ameriky. V posledních letech se vydávají na dobrodružné cesty po světě i se svými třemi dětmi.